Na konci ledna proběhla v naší škole soutěž v anglickém jazyce. Její účastníci museli prokázat svoji schopnost porozumět poslouchanému textu, znalost gramatických pravidel a především dovednost mluvit anglicky na vybrané téma. Vítězem školního kola v kategorii 6. a 7. třída se stal Václav Lehký, na 2. místě skončil David Nguyen a 3. místo obsadil Vojtěch Vašák. Všichni tři navštěvují 7. třídu. Vítězkou kategorie 8. a 9. třída se stala Adéla Doležalová, za ní na 2. místě skončil Lukáš Dušek a na 3. místě byla Nikola Kovaříková. Všichni jsou z 8. třídy.

V půli února se v Chrudimi konalo okresní kolo této soutěže. Za naši školu se zúčastnili Václav Lehký, David Nguyen a Adéla Doležalová. Nejlepšího umístění dosáhl Václav Lehký. Tímto mu gratulujeme a jemu, Davidovi a Adéle děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy a odvahu změřit síly s vrstevníky z ostatních škol.