V úterý 31.5.2016  žáci 6., 7., 8. a 9. ročníku navštívili Prahu. 8. ročník měl vlastní program, my ostatní jsme  se vydali po stopách českých králů. Královskou
cestou, jednou z nejatraktivnějších pražských turistických tras, jsme od Prašné brány došli přes Staroměstské náměstí a Karlův most až na Hrad
do Chrámu sv. Víta, kam chodili panovníci ke korunovaci. V Celetné ulici jsme se zastavili v interaktivním muzeu voskových figurín Grévin, kde si děti mohly vytvořit vlastní figurínu.
 Po celý den nám počasí  přálo, jen u Hradu nás ochladil prudký déšť. Po bouřce ale opět vysvitlo slunce, a tak nám i zpáteční cesta přes Kampu a kolem Národního divadla pěkně ubíhala. Vrátili jsme se všichni v pořádku kolem 20. hod. večer.